RL12FTNR130
MFR.Part #
RL12FTNR130
JLCPCB Part #
C912777
Description
130mΩ 500mW Metal Film Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS