RL12FTNR120
MFR.Part #
RL12FTNR120
JLCPCB Part #
C160922
Description
120mΩ 500mW Metal Film Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS