RL12FTNR080
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RL12FTNR080
JLCPCB Part #
C5138988
Package
1206
Description
500mW 80mΩ Metal Film Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS