RL06FTNR510
MFR.Part #
RL06FTNR510
JLCPCB Part #
C5138983
Description
125mW 510mΩ Metal Film Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS