RL06FTNR120
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RL06FTNR120
JLCPCB Part #
C5138981
Package
0603
Description
120mΩ 125mW Metal Film Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS