RD50T5394J
MFR.Part #
RD50T5394J
JLCPCB Part #
C167579
Description
-55℃~+155℃ 350V 390kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4xL10.5mm Through Hole Resistors ROHS