RD50T51R2J
MFR.Part #
RD50T51R2J
JLCPCB Part #
C167523
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 350V 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4xL10.5mm Through Hole Resistors ROHS