RD50T5151J
MFR.Part #
RD50T5151J
JLCPCB Part #
C167539
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 350V 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4xL10.5mm Through Hole Resistors ROHS