RD50T5125J
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RD50T5125J
JLCPCB Part #
C167522
Package
Plugin,D4xL10.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 350V 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4xL10.5mm Through Hole Resistors ROHS