RBL06FTR030
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RBL06FTR030
JLCPCB Part #
C911682
Package
0603
Description
100mW 30Ω 75V SMD ±1% ±100ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS