RB04BTS2001
MFR.Part #
RB04BTS2001
JLCPCB Part #
C2978325
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS