RAS12JTN2R7
MFR.Part #
RAS12JTN2R7
JLCPCB Part #
C2978227
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 200V 500mW ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS