RAS12JTN100
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RAS12JTN100
JLCPCB Part #
C911483
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 500mW ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS