CNF24JTA100
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
CNF24JTA100
JLCPCB Part #
C2978166
Package
0402x4
Description
10Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS