CN34JTN102
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
CN34JTN102
JLCPCB Part #
C153136
Package
0603x4
Description
1kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS