CFS12V6T1R50
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
CFS12V6T1R50
JLCPCB Part #
C163131
Package
1206
Description
-20℃~+105℃ 0.098 1.5A 1.6mm 3.2mm 50A 63V Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS