CFS12V3T2R50
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
CFS12V3T2R50
JLCPCB Part #
C163125
Package
1206
Description
-20℃~+105℃ 0.605 1.6mm 2.5A 3.2mm 32V 50A Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS