CF06V3T1R50
MFR.Part #
CF06V3T1R50
JLCPCB Part #
C163112
Description
-20℃~+105℃ 0.037 0.8mm 1.5A 1.6mm 32V 50A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS