CF06V3T1R25
MFR.Part #
CF06V3T1R25
JLCPCB Part #
C163109
Description
-20℃~+105℃ 0.027 0.8mm 1.25A 1.6mm 32V 50A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS