XYLEELNANF-38.400000
Extended
- Manufacturer
- TAITIEN Elec
- MFR.Part #
- XYLEELNANF-38.400000
- JLCPCB Part #
- C7416735
- Package
- SMD
- Description
- -40℃~+85℃ 38.4MHz 60Ω 6pF ±30ppm ±30ppm SMD Crystals ROHS