XIHEELNANF-13.560000MHZ
Extended
Manufacturer
TAITIEN Elec
MFR.Part #
XIHEELNANF-13.560000MHZ
JLCPCB Part #
C521697
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 13.56MHz 20pF Through Hole Crystal Oscillator ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS