XIHEELAANF-11.059200
Extended
Manufacturer
TAITIEN Elec
MFR.Part #
XIHEELAANF-11.059200
JLCPCB Part #
C7129511
Package
HC-49US
Description
-40℃~+85℃ 11.0592MHz 20pF 40Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS