XIHCELNANF-27.12M
MFR.Part #
XIHCELNANF-27.12M
JLCPCB Part #
C117866
Description
-40℃~+85℃ 20pF 27.12MHz Through Hole Crystal Oscillator ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS