XIHCELNANF-22.1184MHZ
MFR.Part #
XIHCELNANF-22.1184MHZ
JLCPCB Part #
C295077
Description
-40℃~+85℃ 20pF 22.1184MHz Through Hole Crystal Oscillator ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS