XIHCELNANF-11.0592MHZ
Extended
Manufacturer
TAITIEN Elec
MFR.Part #
XIHCELNANF-11.0592MHZ
JLCPCB Part #
C295070
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 11.0592MHz 20pF Through Hole Crystal Oscillator ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS