XIHCELNANF-20MHZ
MFR.Part #
XIHCELNANF-20MHZ
JLCPCB Part #
C295076
Description
-40℃~+85℃ 20MHz 20pF Through Hole Crystal Oscillator ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS