XIHCCLNANF-11.059200MHZ
Extended
Manufacturer
TAITIEN Elec
MFR.Part #
XIHCCLNANF-11.059200MHZ
JLCPCB Part #
C521692
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 11.0592MHz 20pF Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±20ppm HC-49S Crystals ROHS