TFETTCJANF-12.288000
Extended
Manufacturer
TAITIEN Elec
MFR.Part #
TFETTCJANF-12.288000
JLCPCB Part #
C7121747
Package
DIP-4
Description
-20℃~+70℃ 12.288MHz 20mA 3.3V CMOS ±4.6ppm DIP-4 Temperature Compensated Crystal Oscillators (TCXO) ROHS