TFETALSANF-40.000000
Extended
Manufacturer
TAITIEN Elec
MFR.Part #
TFETALSANF-40.000000
JLCPCB Part #
C6552727
Package
DIP-4
Description
-40℃~+85℃ 2.8V 40MHz 4mA Clipped sine wave ±500ppb DIP-4 Temperature Compensated Crystal Oscillators (TCXO) ROHS