TFETALJANF-20.000000
Extended
Manufacturer
TAITIEN Elec
MFR.Part #
TFETALJANF-20.000000
JLCPCB Part #
C5960123
Package
DIP-4
Description
-40℃~+85℃ 20MHz 20mA 3.3V CMOS ±500ppb DIP-4 Temperature Compensated Crystal Oscillators (TCXO) ROHS