TFCABLJANF-11.059200
Extended
Manufacturer
TAITIEN Elec
MFR.Part #
TFCABLJANF-11.059200
JLCPCB Part #
C6331829
Package
DIP-4
Description
-40℃~+85℃ 11.0592MHz 20mA 5V CMOS ±1ppm DIP-4 Temperature Compensated Crystal Oscillators (TCXO) ROHS