WCM3216F2SF-121T04
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
WCM3216F2SF-121T04
JLCPCB Part #
C2894330
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 120Ω@100MHz 125V 2 300mΩ 400mA 50V SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS