WCM3216F2SF-102T02
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
WCM3216F2SF-102T02
JLCPCB Part #
C357315
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 1kΩ@100MHz 1Ω 2 200mA 50V SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS