WCB4525KF-102T30
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
WCB4525KF-102T30
JLCPCB Part #
C427437
Package
1810
Description
-40℃~+125℃ 1 1kΩ@100MHz 3A 60mΩ ±30% 1810 Ferrite Beads ROHS