UHP252010NF-1R0MT01
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
UHP252010NF-1R0MT01
JLCPCB Part #
C305241
Package
SMD
Description
1.8A 1uH 55mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS