TMPV 1265SPV-220MN-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPV 1265SPV-220MN-D
Description
22uH 39.2mΩ 7.5A 8A AEC-Q200 ±20% - Power Inductors ROHS