TMPV 1054SV-2R2MN-D
MFR.Part #
TMPV 1054SV-2R2MN-D
JLCPCB Part #
C17445844
Package
SMD,11x10mm
Description
2.2uH 23A 25A 4.9mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS