TMPV 1054SV-100MN-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPV 1054SV-100MN-D
JLCPCB Part #
C17397911
Package
SMD,11x10mm
Description
10uH 13A 23mΩ 9A AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS