TMPF 0703A-4R7MN-ABD
MFR.Part #
TMPF 0703A-4R7MN-ABD
JLCPCB Part #
C17445667
Package
SMD,7.8x7.6mm
Description
13.5A 26.7mΩ 4.7uH 6.9A ±20% SMD,7.8x7.6mm Power Inductors ROHS