TMPF 0703A-2R2MN-ABD
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPF 0703A-2R2MN-ABD
JLCPCB Part #
C17297752
Package
SMD,7.8x7.6mm
Description
10A 13.7mΩ 19A 2.2uH ±20% SMD,7.8x7.6mm Power Inductors ROHS