TMPF 0703AV-1R0MN-ABD
MFR.Part #
TMPF 0703AV-1R0MN-ABD
JLCPCB Part #
C17477142
Package
SMD,7.8x7.6mm
Description
16.1A 1uH 30A 5mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.8x7.6mm Power Inductors ROHS