TMPF 0605A-1R0MN-ABD
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPF 0605A-1R0MN-ABD
JLCPCB Part #
C17401357
Package
0605
Description
15A 1uH 23A 4.52mΩ ±20% 0605 Power Inductors ROHS