TMPF 0603A-1R0MN-ABD
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPF 0603A-1R0MN-ABD
JLCPCB Part #
C17611159
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
13A 1uH 23A 6.05mΩ ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS