TMPF0603A-2R2MN-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPF0603A-2R2MN-D
JLCPCB Part #
C357289
Package
SMD
Description
11mΩ 2.2uH 7A ±20% SMD Power Inductors ROHS