TMPC 1265HPV-4R7MG-D
MFR.Part #
TMPC 1265HPV-4R7MG-D
JLCPCB Part #
C17446879
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
13.5A 28A 4.7uH 8.4Ω AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS