TMPC 1265HPV-470MG-D
MFR.Part #
TMPC 1265HPV-470MG-D
JLCPCB Part #
C17446423
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
18mΩ 47uH 6.5A 9.5A AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS