TMPC1265HP-4R7MG-DTH
MFR.Part #
TMPC1265HP-4R7MG-DTH
JLCPCB Part #
C305226
Package
SMD
Description
13.5A 4.7uH 7mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS