TMPC0518HP-6R8MG-D
MFR.Part #
TMPC0518HP-6R8MG-D
JLCPCB Part #
C357189
Package
SMD
Description
118mΩ 2.4A 6.8uH ±20% SMD Power Inductors ROHS