TMPC0518HP-2R2MG-D
MFR.Part #
TMPC0518HP-2R2MG-D
JLCPCB Part #
C357187
Package
SMD
Description
2.2uH 4.5A 42mΩ 7.5A ±20% SMD Power Inductors ROHS