TMPA 2313SP-4R7MN-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPA 2313SP-4R7MN-D
JLCPCB Part #
C17429801
Package
SMD,23.5x22mm
Description
2.2mΩ 34A 4.7uH 44A ±20% SMD,23.5x22mm Power Inductors ROHS